بوت کمپ چیست؟

بوت کمپ مهارتی انرژی تجدید پذیر  

توانمندسازی نفرات فنی و تیم‌های نصب و طراحی سامانه‌های برق خورشیدی

  • خودتان را فریب ندهید! صرفاً با داشتن مدرک دانشگاهی، نمی‌توانید با شرکت‌های موفق تجدیدپذیر همراهی کنید.
  • یک بار برای همیشه، جلوی اتلاف‌های زمانی و مالی که در اثر دانش کم نفرات حاصل می‌شود را بگیرید!
  • آرزوی بسیاری از مدیران، کمک گرفتن از یک نیروی نصب یا طراحی حرفه‌ای است. با کسب این مهارت، خاص باشید و بدرخشید.
  • تصور کنید تیم نصب و طراحی شما بدون دغدغه و اتلافی، پروژه را به اتمام می‌رساند.

 بوت‌کمپ مهارتی انرژی تجدیدپذیر، نام دوره‌ای ۶ روزه است که به صورت حضوری و آنلاین توسط شرکت کومین‌زاد یدک برگزار می‌گردد. در این دوره به صورت کامل با تجهیزات سامانه‌های برق خورشیدی آشنا می‌شویم؛ سپس صفر تا صد طراحی و محاسبات سامانه‌های متصل به شبکه و منفصل از شبکه را فرا می‌گیریم. بخش جذاب دوره، کسب مهارت عملی و تجربه نصب یک سامانه خورشیدی است. در نهایت، از نیروگاه در حال کار بازدید می‌کنیم و آموخته‌ها را مرور می‌کنیم.

 بوت کمپ انرژی مناسب چه کسانی است؟

  • نفرات فنی و متخصصان بومی هر منطقه مانند نصاب الکتریکال و مکانیکال
  • طراحان، اپراتورها، ناظران و مسئولین کنترل پروژه نیروگاه‌های برق خورشیدی
  • فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها که قصد ورود قدرتمند به صنعت تجدیدپذیر دارند
  • فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز فنی و حرفه‌ای

ویدئو های آموزشی بوت کمپ

 اگر دانشجو هستید… 

تبریک می‌گویم! شما جزو معدود دانشجویانی هستید که ضرورت یادگیری حوزه سولار را درک کردند. واقعیت این است که نیازهای صنعت، با آموزش‌های دانشگاه تفاوت بسیاری دارد و سازمان‌های موفق به دنبال جذب افراد ماهرند. همه دانشجویان به محض ورودبه بازارکار، به این نتیجه می‌رسند. اینجاست که اغلب دانشجویان، احساس ناامیدی می‌کنند و از مسیر تحصیلی خود، پشیمان می‌شوند؛ در حالیکه فاصله آنان تا موفقیت، مهارت‌های نصب و طراحی سامانه‌های خورشیدی است. برای کسب مهارت‌های یک طراح یا نصاب خورشیدی حرفه‌ای، لازم نیست سال‌ها زحمت بکشید.  بوت‌کمپ مهارتی انرژی‌های تجدید پذیر، ماحاصل دانش و تجربیات ۱۰ ساله ستارگان این صنعت را برای شما فراهم کرده است.  چشم‌انداز دوره تنها در تسهیل استخدام نیست؛ بلکه می‌توانید به صورت آزادکار (فریلنسر)، سامانه‌های برق خورشیدی را به تنهایی، طراحی و نصب کنید.

 پس از اتمام موفق دوره، از هم رشته‌ای‌هایتان سبقت می‌گیرید و با قدرت وارد این صنعت پول‌ساز می‌شوید، به جایگاهی که حقتان است، می‌رسید و در نهایت، به خود و توانمندی‌های خود افتخار می‌کنید!

 اگر کارفرما هستید…

 حتماً با من موافقید که بسیاری از کلافگی‌ها و خستگی‌ پروژه های برق خورشیدی،  ناشی از مدیریت افراد غیرمتخصص و اصلاح اشتباهات آنان است؛ اشتباهاتی که تنها ناشی از مهارت کم نیروهاست. این اشتباهات هست که سرمایه‌های مالی و زمانی سازمانتان را هدر می‌دهد. قسمت تلخ ماجرا آنجاست که بعد از گذشت سال‌ها کار طاقت فرسا، همچنان از رقبا عقب هستید!

 از طرفی پیدا کردن نیروی فنی متخصص، علی الخصوص بومی هر منطقه، بسیار دشوار شده است.

 ما هم سالیان سال است که پیمانکار هستیم. به خاطر دارم که سالها پیش در نیروگاه — کیلوواتی —– ، با چه چالش‌های سختی روبرو بودیم. کومین زاد یدک پس از سالها تجربه، توانسته اجزای نقشه راه سامانه خورشیدی موفق را مسلط شود. بوت کمپ معرفی شده، قطعه ای از پازل نقشه راه است. رسالت بوت‌کمپ مهارتی انرژی تجدیدپذیر آن است که این اشتباهات را با آموزش تجربه محور و مهارتی به حداقل رساند

سرفصل های بوت کمپ مهارتی انرژی تجدی پذیر

 اگر صاحب صنایع بزرگ دیگر هستید….

 همانطور که می‌دانید طبق قوانین وضع شده توسط ساتبا مانند ماده 16، صنایع با مصرف برق بالا باید مابه ازای ۱ تا ۵ درصد برق مصرفی خود، برق تجدید پذیر به شبکه تزریق کنند؛ پس احداث نیروگاه برق تجدید پذیر، بالاخص خورشیدی، از ملزومات قانونی است. بسیاری از صنایع، خودشان قادر نیستند یک سامانه خورشیدی را طراحی و نصب کنند و از پیمانکاران کمک می‌گیرند. اینجا نقطه‌ای است که هم‌زبانی با پیمانکار، در روند احداث، بهره‌برداری، سرویس و نگهداری نیروگاه بسیار راهگشاست. زمان آن است که جزو معدود صاحبان صنایعی باشید که با علم و آگاهی کامل، برای خود سامانه خورشیدی نصب می‌کنند.

کاتالوگ-2
کاتالوگ-3