کومین زاد یدک

اخبار

کارگاه های آموزشی سیستم های خورشیدی و مولدهای دیزلی، 26 و 27 اردیبهشت 96 برگزار گردید.

شرکت کومین زاد یدک در ادامه روند برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی و با هدف ارائه دانش تخصصی به علاقه مندان و مخاطبین فعال در حوزه برق و انرژی، به برگزاری دو کارگاه با عناوین " انتخاب محصول و طراحی سیستم خورشیدی خانگی" و " سرویس و نگهداری از مولدهای برق دیزلی" در روزهای 26 و 27 اردیبهشت ماه 1396 اقدام نمود.

بیشتر

نهمین نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی

نهمین دوره اين نمايشگاه در تاريخ 6 الي 9 اسفند ماه 1395 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران با هدف گرد همایی شرکت های فعال در این عرصه برگزار خواهد شد. در اين همین راستا شرکت کومین زاد یدک با حضور در نمایشگاه در محل سالن 38، غرفه شماره 133پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

بیشتر

دوره آموزشی طراحی، نصب، بهره برداری و نگهداری از سیستم های خورشیدی در تاریخ 27 دیماه 95 برگزار گردید

دوره آموزشی طراحی، نصب، بهره برداری و نگهداری از سیستم های خورشیدی به میزبانی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با همکاری شرکت کومین زاد یدک در تاریخ 27 دی ماه 1395 برگزار گردید. این دوره بنا به درخواست رئیس مدیریت انرژی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با هدف آگاه سازی در زمینه انرژی های پاک در این ستاد طراحی و اجرا گردید. از شرکت کنندگان در این دوره آموزشی می توان به حضور جمعی از روسای شهرداری ها و مسئولین محیط زیست مناطق بیست و دو گانه شهر تهران اشاره نمود.

بیشتر

بیست درصد از برق مصرفی ساختمان سازمان های دولتی باید از انرژی های تجدیدپذیر تأمین گردد!

در راستای ترویج دانش نوین استفاده از سیستم های تجدید پذیر و پیرو رویکرد وزارت محترم نیرو در خصوص بکارگیری از این سیستم ها در مصارف صنعتی و داخلی، با توجه به اینکه ایران در زمینه انرژی خورشیدی و بادی نیز پتانسیل خوبی دارد و کشوری است که می‌تواند از انواع انرژی استفاده کند و همچنین با عنایت به سیاست های کلی نظام که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده است، ایجاد نیروگاه های بادی، خورشیدی و..... مورد تاکید قرار گرفته است.

بیشتر

برگزاری دوره آموزشی بکارگیری سیستم های تجدیدپذیر در نظام آموزشی

با توجه به سیاست‌های دولت در خصوص استفاده از سیستم‌های تجدیدپذیر در نظام آموزشی کشور، شرکت کومین‌زاد یدک اقدام به برگزاری آموزش‌های دوره‌ای با موضوعات متنوع و در سطوح مختلف نموده است. از جمله این دوره‌ها، دوره آموزشی "بکارگیری سیستم‌های تجدیدپذیر در نظام آموزشی" بود که در تاریخ 19 آبان‌ماه 1395 در محل شرکت کومین‌زاد یدک با حضور دست اندر کاران بخش فنی و حرفه‌ای استان‌های زنجان، مازندران و مرکزی برگزار گردید.

بیشتر

برگزاری دومین دوره آمورشی تخصصی-کاربردی سیستم های خورشیدی

با عنایت خداوند متعال و پس از برنامه ریزی‌های انجام شده، شرکت کومین‌زاد یدک دومین دوره آموزشی "تخصصی- کاربردی سیستم های خورشیدی" را در تاریخ 8 الی 11 آبان ماه 95 به مدت 32 ساعت برگزار نمود. در این دوره آموزشی افتخار همراهی کارشناسان محترم شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و شهرستان‌های این استان را داشتیم.

بیشتر

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در شاخه‌های مختلف برق و با استقبال انبوه مردم در تاریخ 15 تا 18 آبان ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت کومین‌زاد یدک همانند سال‌های گذشته با ارائه محصولات تجدیدپذیر از قبیل سیستم‌های خورشیدی، بادی و هیبریدی و مولدهای دیزلی، بنزینی و گازسوز در این نمایشگاه شرکت نمود. محصول جدید این شرکت در این زمینه، ژنراتور هیبریدی خورشیدی- بادی- دیزلی بود و همچنین این شرکت به برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان نیز پرداخت.

بیشتر

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران که هرساله به عنوان یکی از رویدادهای مهم صنعتی و تجاری ایران و خاورمیانه شناخته می شود، آبان ماه سال جاری نیز پذیرای جمع کثیری از صنعت داران برق خواهد بود. غرفه کومین‌زاد یدک واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، جنب درب فرعی سالن 40، غرفه شماره 1414 پذیرای میهمانان گرامی خواهد بود.

بیشتر

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی با حضور جمع کثیری از صاحبان صنعت حوزه تاسیسات در تاریخ 27 الی 30 مهر ماه 95 از ساعت 10:00 الی 18:00 برگزار خواهد شد که از آن به عنوان بزرگترین رویداد تاسیساتی خاورمیانه یاد می شود.

بیشتر

کنفرانس انرژی خورشیدی دانشگاه تهران

سومین کنفرانس انرژی خورشیدی با حضور وزیر محترم نیرو، جناب مهندس چیت چیان در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران در تاریخ 15 و 16 شهریورماه 1395 برگزار شد. این کنفرانس با سخنرانی مسؤولین از جمله وزیر نیرو، مدیر عامل سازمان انرژی‌های نو ایران(دکتر صادق زاده) همراه بود. در ادامه ، بخشی از مقالات برگزیده از میان 200 مقاله ارسالی در زمینه‌ انرژی خورشیدی ارائه و کارگاه‌های آموزشی در این زمینه برگزار گردید. یکی از نکات حائز اهمیت این کنفرانس، نمایش خودروی "خورشیدی غزال ایرانی 3"، ساخته شده توسط تیم دانشجویی دانشگاه تهران در فضای جانبی کنفرانس بود.

بیشتر

برگزاری دوره آموزشی تخصصی-کاربردی سیستم های خورشیدی

در راستای ترویج دانش نوین و تخصصی سیستم های خورشیدی که امروزه مورد توجه دولت و بخش های خصوصی و حتی مشترکین عمومی شرکت های توزیع نیروی برق قرار گرفته است، شرکت کومین زاد یدک نسبت به برگزاری دوره ای ویژه با عنوان " دوره تخصصی-کاربردی سیستم های خورشیدی" در روزهای 19، 20 و 21 مرداد ماه اقدام نمود.

بیشتر

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد

یازدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد از تاریخ 30 تیر الی 2 مرداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد. این نمایشگاه با استقبال پرشور مردم و حضور مدیرعامل توزیع برق مشهد، مهندس سعیدی و مدیرعامل توزیع برق سمنان، مهندس موسوی نژاد، همراه بود. شرکت کومین‌زاد یدک مفتخر بود در غرفه شماره 15 سالن ابوسعید میزبان بازدیدکنندگان محترم باشد. این شرکت محصولات خود را در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و ژنراتور ارائه نمود.

بیشتر

برگزاری چهارمین کنفرانس انرژی بادی ایران با حضور وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران

چهارمین کنفرانس انرژی بادی ایران، در تاریخ‌های 29 و 30 تیرماه 1395، با حضور آقای مهندس چیت‌چیان، وزیر نیرو، دکتر صادق زاده، مدیرعامل سازمان انرژی های نو ایران (سانا) و ... در سالن کنفرانس وزارت نیرو برگزار گردید. از مهمترین عناوین پرداخته شده در این کنفرانس می‌توان به بررسی گذشته و آینده انرژی بادی ایران، نرخ‌های خرید تضمینی برق توسط دولت، سرمایه گذاری داخلی و خارجی در این بخش، برنامه ششم برای آینده نیروگاه‌های بادی کشور و تضامین و وثائق بانکی برای احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر، اشاره نمود. همچنین، نمایشگاه جانبی این کنفرانس با حضور شرکت‌های ایرانی و خارجی نیز برگزار گردید.

بیشتر

یازدهمین نمایشگاه صنعت برق مشهد

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق مشهد از ساعت 16 الی 22 در روزهای سی‌ام تیرماه الی دوم مرداد ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر مشهد برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه بیش از 50 شرکت در زمینه‌های مختلف استفاده از برق از جمله انرژی‌های تجدیدپذیر، ژنراتور، خدمات فنی مهندسی، تابلوها و ترانسفورماتورها، اتوماسیون صنعتی و ... فعالیت دارند. شرکت کومین‌زاد یدک مفتخر است میزبان بازدیدکنندگان محترم در سالن ابوسعید غرفه 15 باشد.

بیشتر

نخستین نمایشگاه اختصاصی کره جنوبی در ایران

نخستین نمایشگاه اختصاصی کره جنوبی در ایران، در حاشیه پنجمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (اینوتکس2016) به مدت سه روز (از تاریخ 3 الی 5 خرداد 1395) در محل دائمی نمایشگا‌ه های بین‌المللی ایران برگزار گردید. در این نمایشگاه 80 شرکت دانش بنیان کره جنوبی، در حوزه‌های هوشمند سازی انرژی، الکترونیک و ... در سالن 7 نمایشگاه بین المللی تهران حضور یافتند.

بیشتر

بیست و یکمین کنفرانس شبکه های توزیع نیروی برق به همراه نمایشگاه جانبی آن

بیست و یکمین کنفرانس شبکه‌های توزیع نیروی برق از تاریخ 95/02/07 تا 95/02/08 واقع در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان کرج، به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز در حال برگزاری میباشد. از جمله رخدادهای مهم این کنفرانس می‌توان به کنفرانس‌های علمی، نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی رایگان اشاره نمود. جنب این کنفرانس نمایشگاهی مرتبط با عناوین مذکور برگزار می‌شود که شرکت کومین‌زاد یدک مفتخر است میزبان بازدیدکنندگان محترم درغرفه A10 این نمایشگاه باشد.

بیشتر

تبریک سال نو

برآمد باد صبح و بوی نوروز / به کام دوستان و بخت پیروز / مبارک بادت این سال و همه سال / همایون بادت این روز و همه روز

بیشتر

بازخورد بازدیدکنندگان از نمایشگاه تجدیدپذیر 1394

گروه خبری کانال تلگرام شرکت کومین زاد یدک در هشتمین نمایشگاه انرژی تجدیدپذیر، به منظور ارتقا کیفیت محتوای ارائه شده در غرفه این شرکت و همچنین اغنای انتظارات مردم در خصوص انرژی‌های تجدید‌پذیر با بازدیدکنندگان این غرفه که اغلب از قشر سرمایه گذاران، دانشجویان، پیمانکاران و غرفه‌داران در حوزه این صنعت بودند، مصاحبه‌ای را انجام دادند. در این بین با یکی از مسؤولین شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه در خصوص آینده انرژی‌های نو پس از رفع تحریم‌های اقتصادی گفتگویی صورت گرفت که در پست‌‌های بعدی ارسال خواهد شد.

بیشتر

آخرین روز هشتمین نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

آخرین روز از نمایشگاه "انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی" با استقبال خوب مردم از غرفه‌ها و کارگاه‌های آموزشی، خاتمه یافت. در نگاهی اجمالی به نمایشگاه سال جاری و مقایسه آن با سال گذشته، نسبت سرمایه گذاران دولتی به بخش‌های خصوصی کاهش یافته و از طرفی حضور سرمایه گذاران خارجی با توجه به توافقات برجام، پررنگ‌تر بوده است. اما بازدیدکنندگان کلی نمایشگاه نسبت به سال گذشته استقبال کمتری داشتند. نکته قابل توجه در این نمایشگاه، افزایش تعداد برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر نسبت به سال قبل بوده است .

بیشتر

<<  <  1  2  3  >  >>