کومین زاد یدک

اخبار

نقدی بر طرح برق امید/ ظاهری فریبنده اما واقعیت های پنهان پرهزینه

زیست آنلاین: دولت حدود ۲۵ برابر هزینه وعده عوامفریبانه و منت رایگان کردن مصرف زیر ۱۰۰، درآمد کسب می کند. اگر در دستورالعمل های آتی، تعرفه های برق مصرفی پرمصرفها تا الگوی خوش مصرفی را مشمول افزایش ۱۰٪ نکنند و ۱۰٪ فقط شامل مصرف مازاد بر الگوی مصرف خوش مصرفی باشد، نسبت افزایش درآمد به افزایش هزینه های شما حداقل 15 برابر خواهد بود.

بیشتر

برق رایگان؛ امید ۵ هزار تومنی یا عوام فریبی

رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه مطابق بررسی‌های تخصصی انجام شده، در پی اجرای طرح برق امید هر نفر ماهانه تنها ۵ هزار تومان منتفع می‌شود، گفت:، اما از آنجا که این مبلغ حتی در زندگی قشر زیرخط فقر جامعه تاثیرگذار نیست، باید از دولت پرسید؛ مردم با ۵ هزار تومان چه تعداد نان می‌توانند خریداری کنند؟ بیان این مطلب که ۳۰ میلیون نفر مشمول بخشودگی برق می‌شوند چیزی جزء عوام‌فریبی نیست.

بیشتر

افتتاح نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه کوچک مقیاس به ظرفیت 12 کیلووات

افتتاح پروژه فتوولتائیک متصل به شبکه در تاریخ 2 اردیبهشت ماه 1397 با حضور ریاست محترم مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار تهران جناب آقای دکتر علیپور ، شهردار محترم منطقه 7 تهران سرکار خانم حاجوی و مدیریت شرکت کومین زاد یدک جناب آقای مهندس دریاباری برگزار شد.

بیشتر

ضرورت توجه ویژه به رویکرد پدافند غیر عامل در تولید انرژی

شرکت کومین زاد یدک با بیش از 12 سال سابقه در زمینه فروش، نصب و خدمات پس از فروش موتور و مولدهای برق، تامین قطعات یدکی با دارا بودن نمایندگی از شرکت های معتبر در زمینه مولد های برق و سیستم خورشیدی ، امادگی خود را در خصوص ارائه خدمات ذیل اعلام می دارد

بیشتر

تابستان 96 با برگزاری دوره های آموزشی دیزل ژنراتور و سیستم های تجدیدپذیر سپری شد!

شرکت کومین زاد یدک که هم اکنون علاوه بر فعالیت خود در زمینه مشاوره، پیمانکاری، فروش و خدمات پس از فروش در حوزه انرژی در حال خدمت رسانی می باشد، آموزش را در زمره اهداف بلند مدت خود جای داده و بر آن اهتمام می ورزد.
تابستانی که گذشت با عنایت به توجه ویژه ای که مخاطبان و همراهان گرامی کومین زاد یدک داشتند بیش از 10 کارگاه آموزشی در تاریخ های 8 ، 10 ، 14 ، 15 ،20، 21 و 22 تیرماه، 3 ، 4، 5 و 31 مرداد ماه و 1، 2 ، 13 شهریور ماه برگزار شد.

بیشتر

هفدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت برق

هفدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت برق امروز (شنبه 13 آبان ماه) با حضور قائم‌مقام وزیر نیرو و مدیران صنعت برق آغاز به کار کرد. شرکت کومین زاد یدک در نهمین دوره از حضور خود در نمایشگاه صنعت برق، با ارائه محصولات تجدیدپذیر از قبیل سیستمهای خورشیدی، بادی و هیبریدی و مولدهای دیزلی، بنزینی و گازسوز افتخار خدمت رسانی به همراهان گرامی در این نمایشگاه را دارد.

بیشتر

ششمین نشست هم اندیشی ، بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور

ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمالغرب کشور به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی و با مشارکت شرکت توانیر، انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه آذربایجان غربی ,شرکت های توزیع غرب و شمالغرب کشور , دانشگاهها و سایر مراکز علمی، تحقیقاتی و نهادهای استان از امروز مورخ 18 الی

بیشتر

کارگاه های آموزشی سیستم های خورشیدی و مولدهای دیزلی، 26 و 27 اردیبهشت 96 برگزار گردید.

شرکت کومین زاد یدک در ادامه روند برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی و با هدف ارائه دانش تخصصی به علاقه مندان و مخاطبین فعال در حوزه برق و انرژی، به برگزاری دو کارگاه با عناوین " انتخاب محصول و طراحی سیستم خورشیدی خانگی" و " سرویس و نگهداری از مولدهای برق دیزلی" در روزهای 26 و 27 اردیبهشت ماه 1396 اقدام نمود.

بیشتر

نهمین نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی

نهمین دوره اين نمايشگاه در تاريخ 6 الي 9 اسفند ماه 1395 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران با هدف گرد همایی شرکت های فعال در این عرصه برگزار خواهد شد. در اين همین راستا شرکت کومین زاد یدک با حضور در نمایشگاه در محل سالن 38، غرفه شماره 133پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

بیشتر

دوره آموزشی طراحی، نصب، بهره برداری و نگهداری از سیستم های خورشیدی در تاریخ 27 دیماه 95 برگزار گردید

دوره آموزشی طراحی، نصب، بهره برداری و نگهداری از سیستم های خورشیدی به میزبانی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با همکاری شرکت کومین زاد یدک در تاریخ 27 دی ماه 1395 برگزار گردید. این دوره بنا به درخواست رئیس مدیریت انرژی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با هدف آگاه سازی در زمینه انرژی های پاک در این ستاد طراحی و اجرا گردید. از شرکت کنندگان در این دوره آموزشی می توان به حضور جمعی از روسای شهرداری ها و مسئولین محیط زیست مناطق بیست و دو گانه شهر تهران اشاره نمود.

بیشتر

بیست درصد از برق مصرفی ساختمان سازمان های دولتی باید از انرژی های تجدیدپذیر تأمین گردد!

در راستای ترویج دانش نوین استفاده از سیستم های تجدید پذیر و پیرو رویکرد وزارت محترم نیرو در خصوص بکارگیری از این سیستم ها در مصارف صنعتی و داخلی، با توجه به اینکه ایران در زمینه انرژی خورشیدی و بادی نیز پتانسیل خوبی دارد و کشوری است که می‌تواند از انواع انرژی استفاده کند و همچنین با عنایت به سیاست های کلی نظام که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده است، ایجاد نیروگاه های بادی، خورشیدی و..... مورد تاکید قرار گرفته است.

بیشتر

برگزاری دوره آموزشی بکارگیری سیستم های تجدیدپذیر در نظام آموزشی

با توجه به سیاست‌های دولت در خصوص استفاده از سیستم‌های تجدیدپذیر در نظام آموزشی کشور، شرکت کومین‌زاد یدک اقدام به برگزاری آموزش‌های دوره‌ای با موضوعات متنوع و در سطوح مختلف نموده است. از جمله این دوره‌ها، دوره آموزشی "بکارگیری سیستم‌های تجدیدپذیر در نظام آموزشی" بود که در تاریخ 19 آبان‌ماه 1395 در محل شرکت کومین‌زاد یدک با حضور دست اندر کاران بخش فنی و حرفه‌ای استان‌های زنجان، مازندران و مرکزی برگزار گردید.

بیشتر

برگزاری دومین دوره آمورشی تخصصی-کاربردی سیستم های خورشیدی

با عنایت خداوند متعال و پس از برنامه ریزی‌های انجام شده، شرکت کومین‌زاد یدک دومین دوره آموزشی "تخصصی- کاربردی سیستم های خورشیدی" را در تاریخ 8 الی 11 آبان ماه 95 به مدت 32 ساعت برگزار نمود. در این دوره آموزشی افتخار همراهی کارشناسان محترم شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و شهرستان‌های این استان را داشتیم.

بیشتر

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در شاخه‌های مختلف برق و با استقبال انبوه مردم در تاریخ 15 تا 18 آبان ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت کومین‌زاد یدک همانند سال‌های گذشته با ارائه محصولات تجدیدپذیر از قبیل سیستم‌های خورشیدی، بادی و هیبریدی و مولدهای دیزلی، بنزینی و گازسوز در این نمایشگاه شرکت نمود. محصول جدید این شرکت در این زمینه، ژنراتور هیبریدی خورشیدی- بادی- دیزلی بود و همچنین این شرکت به برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان نیز پرداخت.

بیشتر

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران که هرساله به عنوان یکی از رویدادهای مهم صنعتی و تجاری ایران و خاورمیانه شناخته می شود، آبان ماه سال جاری نیز پذیرای جمع کثیری از صنعت داران برق خواهد بود. غرفه کومین‌زاد یدک واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، جنب درب فرعی سالن 40، غرفه شماره 1414 پذیرای میهمانان گرامی خواهد بود.

بیشتر

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی با حضور جمع کثیری از صاحبان صنعت حوزه تاسیسات در تاریخ 27 الی 30 مهر ماه 95 از ساعت 10:00 الی 18:00 برگزار خواهد شد که از آن به عنوان بزرگترین رویداد تاسیساتی خاورمیانه یاد می شود.

بیشتر

کنفرانس انرژی خورشیدی دانشگاه تهران

سومین کنفرانس انرژی خورشیدی با حضور وزیر محترم نیرو، جناب مهندس چیت چیان در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران در تاریخ 15 و 16 شهریورماه 1395 برگزار شد. این کنفرانس با سخنرانی مسؤولین از جمله وزیر نیرو، مدیر عامل سازمان انرژی‌های نو ایران(دکتر صادق زاده) همراه بود. در ادامه ، بخشی از مقالات برگزیده از میان 200 مقاله ارسالی در زمینه‌ انرژی خورشیدی ارائه و کارگاه‌های آموزشی در این زمینه برگزار گردید. یکی از نکات حائز اهمیت این کنفرانس، نمایش خودروی "خورشیدی غزال ایرانی 3"، ساخته شده توسط تیم دانشجویی دانشگاه تهران در فضای جانبی کنفرانس بود.

بیشتر

برگزاری دوره آموزشی تخصصی-کاربردی سیستم های خورشیدی

در راستای ترویج دانش نوین و تخصصی سیستم های خورشیدی که امروزه مورد توجه دولت و بخش های خصوصی و حتی مشترکین عمومی شرکت های توزیع نیروی برق قرار گرفته است، شرکت کومین زاد یدک نسبت به برگزاری دوره ای ویژه با عنوان " دوره تخصصی-کاربردی سیستم های خورشیدی" در روزهای 19، 20 و 21 مرداد ماه اقدام نمود.

بیشتر

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد

یازدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد از تاریخ 30 تیر الی 2 مرداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد. این نمایشگاه با استقبال پرشور مردم و حضور مدیرعامل توزیع برق مشهد، مهندس سعیدی و مدیرعامل توزیع برق سمنان، مهندس موسوی نژاد، همراه بود. شرکت کومین‌زاد یدک مفتخر بود در غرفه شماره 15 سالن ابوسعید میزبان بازدیدکنندگان محترم باشد. این شرکت محصولات خود را در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و ژنراتور ارائه نمود.

بیشتر

<<  <  1  2  3  >  >>