کومین زاد یدک

اخبار

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق مشهد از ساعت 16 الی 22 در روزهای سی‌ام تیرماه الی دوم مرداد ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر مشهد برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه بیش از 50 شرکت در زمینه‌های مختلف استفاده از برق از جمله انرژی‌های تجدیدپذیر، ژنراتور، خدمات فنی مهندسی، تابلوها و ترانسفورماتورها، اتوماسیون صنعتی و ... فعالیت دارند. شرکت کومین‌زاد یدک مفتخر است میزبان بازدیدکنندگان محترم در سالن ابوسعید غرفه 15 باشد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق مشهد در تاریخ 30 تیرماه الی 2 مرداد ماه 1395 از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر مشهد برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه بیش از 50 شرکت در زمینه‌های مختلف استفاده از برق از جمله انرژی‌های تجدیدپذیر، ژنراتور،  خدمات فنی مهندسی، تابلوها و ترانسفورماتورها، اتوماسیون صنعتی و ... فعالیت دارند.

این نمایشگاه با برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور مدیران ارشد وزارت نیرو و تشکل‌های صنعت برق استان همراه است. همچنین، هیأت‌های تجاری از کشورهای ترکمنستان، عراق، افغانستان و تاجیکستان نیز در این نمایشگاه حضور دارند. از رویدادهای جانبی این نمایشگاه می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی در زمینه‌ برق اشاره نمود.

در این نمایشگاه شرکت کومین‌زاد یدک ضمن ارائه راهکار‌های خود برای تولید برق توسط سیستم‌های خورشیدی و بادی و ژنراتورهای دیزلی و گازسوز و ... مفتخر است میزبان شرکت‌کنندگان محترم در سالن ابوسعید، غرفه شماره 15 این نمایشگاه باشد.

منبع: [1]

نویسنده: امیرستار هنردوست

 

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید