کومین زاد یدک

اخبار

یازدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد از تاریخ 30 تیر الی 2 مرداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد. این نمایشگاه با استقبال پرشور مردم و حضور مدیرعامل توزیع برق مشهد، مهندس سعیدی و مدیرعامل توزیع برق سمنان، مهندس موسوی نژاد، همراه بود. شرکت کومین‌زاد یدک مفتخر بود در غرفه شماره 15 سالن ابوسعید میزبان بازدیدکنندگان محترم باشد. این شرکت محصولات خود را در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و ژنراتور ارائه نمود.

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد

یازدهمین نمایشگاه بین المللی برق مشهد از تاریخ 30 تیر الی 2 مرداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد. این نمایشگاه با استقبال پرشور مردم و حضور مدیرعامل توزیع برق مشهد، مهندس سعیدی و مدیرعامل توزیع برق سمنان، مهندس موسوی نژاد، همراه بود.

در این نمایشگاه، غرفه‌داران به معرفی محصولات و فعالیت‌های خود و کارشناسان و علاقه‌مندان به تبادل اطلاعات در زمینه‌های مختلف پرداختند. از جمله این محصولات می‌توان به انواع لوازم برقی از جمله ژنراتور، سیستم‌های تجدیدپذیر، انواع سیستم‌های روشنایی، تابلوهای برق و تجهیزاتی مانند فیوز و کنتور اشاره نمود.

شرکت کومین‌زاد یدک مفتخر بود در غرفه شماره 15 سالن ابوسعید میزبان بازدیدکنندگان محترم باشد. این شرکت محصولات خود را از قبیل پنل‌ خورشیدی، شارژ کنترلر، اینورتر، کوله‌پشتی خورشیدی و فانوس خورشیدی در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و قطعاتی نظیر فیلترهای هوا و روغن، هیترهای آب و باتری و ... در زمینه ژنراتور ارائه نمود.

نمایشگاه برق مشهدنمایشگاه برق مشهد

این نمایشگاه از جمله نمایشگاه‌های مهم برگزار شده در کشور در زمینه صنعت برق می‌باشد. امید است که در نمایشگاه‌های آینده، شاهد ارتقا کیفیت برگزاری و ارائه خدمات و محصولات از جانب غرفه‌ها و افزایش استقبال مردم باشیم.

تیم خبری: یاسین موحد

عکاس: علیرضا اکرمی، یاسین موحد

 

 

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید