کومین زاد یدک

اخبار

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران که هرساله به عنوان یکی از رویدادهای مهم صنعتی و تجاری ایران و خاورمیانه شناخته می شود، آبان ماه سال جاری نیز پذیرای جمع کثیری از صنعت داران برق خواهد بود. غرفه کومین‌زاد یدک واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، جنب درب فرعی سالن 40، غرفه شماره 1414 پذیرای میهمانان گرامی خواهد بود.


شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

 

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران که هرساله به عنوان یکی از رویدادهای مهم صنعتی و تجاری ایران و خاورمیانه شناخته می شود، آبان ماه سال جاری نیز پذیرای جمع کثیری از صنعت داران برق خواهد بود. در این نمایشگاه بیش از 450 شرکت داخلی و خارجی به معرفی دستاوردها و توانمندی های خود در صنعت برق پرداخته و پویایی این صنعت را دوچندان خواهند کرد.

شرکت کومین زاد یدک در هشتمین دوره از حضور خود در نمایشگاه صنعت برق، افتخار خدمت رسانی به همراهان گرامی در این نمایشگاه را داشته و با حضور گرم شما این تعاملات را چندین برابر خواهیم کرد. همچنین حضور در دوره های آموزشی این شرکت با عناوین ذیل به صورت رایگان بوده و پس از ثبت نام در سایت می‌توانید در روزهای برگزاری نمایشگاه مورخ 15 الی 18 آبان ماه، به غرفه کومین‌زاد یدک واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، جنب درب فرعی سالن 40، غرفه شماره 1414 مراجعه فرمایید.

 

ردیف

عنوان کارگاه آموزشی

زمان برگزاری

1

PM  ژنراتور و اهمیت هیتر در مولد برق

12:30 - 11:30

2

طراحی سیستم خورشیدی مستقل از شبکه ، نصب و راه اندازی تجهیزات آن

15:30 - 14:30

 

برای ثبت نام در کارگاه اینجا کلیک کنید.

 نویسنده: مریم جبارفرد

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید