کومین زاد یدک

اخبار

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در شاخه‌های مختلف برق و با استقبال انبوه مردم در تاریخ 15 تا 18 آبان ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت کومین‌زاد یدک همانند سال‌های گذشته با ارائه محصولات تجدیدپذیر از قبیل سیستم‌های خورشیدی، بادی و هیبریدی و مولدهای دیزلی، بنزینی و گازسوز در این نمایشگاه شرکت نمود. محصول جدید این شرکت در این زمینه، ژنراتور هیبریدی خورشیدی- بادی- دیزلی بود و همچنین این شرکت به برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان نیز پرداخت.


برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با حضور شرکت
های داخلی و خارجی  در شاخههای مختلف برق و با استقبال انبوه مردم در تاریخ 15 تا 18 آبان ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید. از محورهای این نمایشگاه میتوان به تجهیزات خطوط انتقال برق، ترانسفورماتور، روشنایی، کابل،  راهکارهای تولید برق و صرفهجویی در استفاده از آن اشاره نمود.

 

شرکت کومینزاد یدک همانند سالهای گذشته با ارائه محصولات تجدیدپذیر از قبیل سیستمهای خورشیدی، بادی و هیبریدی و مولدهای دیزلی، بنزینی و گازسوز در این نمایشگاه شرکت نمود. محصول جدید این شرکت در این زمینه، ژنراتور هیبریدی خورشیدی- بادی- دیزلی بود که به صورت کامل و با تمام اجزا در غرفه این شرکت در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار داده شده بود.

 

از جمله نکات حائز اهمیت در غرفه شرکت کومینزاد یدک میتوان به برگزاری کارگاههای آموزشی رایگان همه روزه در دو نوبت صبح و عصر اشاره نمود که با استقبال چشمگیر و جالب توجه مردم همراه بود. PM ژنراتور و اهمیت هیتر در مولد برق در نوبت صبح و سیستمهای خورشیدی مستقل از شبکه در نوبت عصر از موضوعات آموزشی این کارگاهها بود.

 

با مدرسین این دورهها در رابطه با نمایشگاه و بازخورد مردم از کارگاههای آموزشی، مصاحبهای به عمل آمد که میتوان به این جمعبندی رسید که حضور پررنگ مردم در کارگاههای آموزشی و پیگیری دورههای آموزشی آتی، حاکی از رضایتمندی آنها از مباحث تدریس شده در غرفه بود. همچنین، افزایش همراهی مردم در برگزاری این نمایشگاه را می توان ناشی از سیاستهای جدید دولت در خصوص استفاده از برق به خصوص انرژیهای تجدیدپذیر دانست و پیش بینی میشود در سال آینده شاهد حضور گسترده تر مردم باشیم.

نویسنده: نغمه رحمانی
عکاس: نسترن اعظمی، امیرحسین علی‌صداقت

 


دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید