کومین زاد یدک

اخبار

با عنایت خداوند متعال و پس از برنامه ریزی‌های انجام شده، شرکت کومین‌زاد یدک دومین دوره آموزشی "تخصصی- کاربردی سیستم های خورشیدی" را در تاریخ 8 الی 11 آبان ماه 95 به مدت 32 ساعت برگزار نمود. در این دوره آموزشی افتخار همراهی کارشناسان محترم شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و شهرستان‌های این استان را داشتیم.

با عنایت خداوند متعال و پس از برنامه ریزی‌های انجام شده، شرکت کومین‌زاد یدک دومین دوره آموزشی "تخصصی- کاربردی سیستم های خورشیدی" را در تاریخ 8 الی 11 آبان ماه 95 به مدت 32 ساعت برگزار نمود. در این دوره آموزشی  افتخار همراهی کارشناسان محترم شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و شهرستان‌های این استان را داشتیم.

در این بخش به گزارش کوتاهی از برنامه های انجام شده خواهیم پرداخت:

در قسمت اول آموزش، شرکت کنندگان گرامی پس از آشنایی با مقدمات سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر و نیروگاه‌های خورشیدی، با تکنولوژی تجهیزات مورد استفاده در این سیستم‌ها آشنا شده و تکنولوژی این تجهیزات مورد بررسی قرار گرفت. همچنین نحوه طراحی سیستمهای متصل به شبکه و منفصل از شبکه و استانداردهای مربوطه عنوان گردید.

بخش دوم آموزش در محل انبار این شرکت از سر گرفته شد و در این بخش همراهان محترم شرکت‌کننده با نحوه طراحی و نکات و الزامات نصب سیستم‌های خورشیدی به صورت عملی آشنا شده و به انجام آزمایشات مربوطه پرداختند.

بخش پایانی این دوره با بازدید از سایت زباله‌سوز کهریزک که یکی از پروژه‌های انجام شده این شرکت می باشد خاتمه یافته و شرکت کومین‌زاد یدک با آرزوی موفقیت برای تمامی کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، سلامتی را بدرقه راه ایشان نمود.

 
نویسنده: مریم جبارفرد
عکاس: امیرحسین علی صداقت

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید