کومین زاد یدک

اخبار

ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمالغرب کشور به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی و با مشارکت شرکت توانیر، انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه آذربایجان غربی ,شرکت های توزیع غرب و شمالغرب کشور , دانشگاهها و سایر مراکز علمی، تحقیقاتی و نهادهای استان از امروز مورخ 18 الی


ششمین نشست هم اندیشی ، بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور

ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمالغرب کشور به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی و با مشارکت شرکت توانیر، انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه آذربایجان غربی ,شرکت های توزیع غرب و شمالغرب کشور , دانشگاهها و سایر مراکز علمی، تحقیقاتی و نهادهای استان از امروز مورخ 18 الی 20 مهر در استان آذربایجان غربی - ارومیه در حال برگزاری میباشد.

 از محور های این همایش میتوان به افزایش قابلیت اطمینان و کیفیت توان در شبکه های توزیع، مدیریت دارایی و تعمیرات پیشگیرانه (PMU)، برونسپاری، راهبری شبکه (دیسپاچینگ و فوریتهای برق)، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، ایمنی و الزامات بهره برداری، کاهش تلفات و پیک سایی، مخابرات شبکه های توزیع، فناوری اطلاعات و مدیریت داده ها اشاره نمود. 

از دیگر برنامه های این نشست برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی و نمایشگاه جانبی با حضور شرکت های توزیع برق استان های غربی کشور و شرکت های دولتی و خصوصی فعال در حوزه برق و انرژی میباشد. 

شرکت کومین زاد یدک با حضور خود در نمایشگاه جنبی این نشست افتخار خدمت رسانی به همراهان گرامی را داشته و با ارائه محصولات خود از قبیل پنل‌ خورشیدی، شارژ کنترلر، اینورتر، کوله‌پشتی خورشیدی و فانوس خورشیدی در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و قطعاتی نظیر فیلترهای هوا و روغن، هیترهای آب و باتری و ... در زمینه ژنراتور میزبان شما همراهان گرامی خواهد بود.

 حضور گرم شما این تعاملات را چندین برابر خواهد کرد. 

 

 

 
 

 


نویسنده: نیلوفر حداد ، مریم جبار فرد

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید