کومین زاد یدک

اخبار

شرکت کومین زاد یدک که هم اکنون علاوه بر فعالیت خود در زمینه مشاوره، پیمانکاری، فروش و خدمات پس از فروش در حوزه انرژی در حال خدمت رسانی می باشد، آموزش را در زمره اهداف بلند مدت خود جای داده و بر آن اهتمام می ورزد.
تابستانی که گذشت با عنایت به توجه ویژه ای که مخاطبان و همراهان گرامی کومین زاد یدک داشتند بیش از 10 کارگاه آموزشی در تاریخ های 8 ، 10 ، 14 ، 15 ،20، 21 و 22 تیرماه، 3 ، 4، 5 و 31 مرداد ماه و 1، 2 ، 13 شهریور ماه برگزار شد.

 

از جمله کارگاه های آموزشی برگزار شده می توان به دوره های سرویس و نگهداری از دیزل ژنراتور، برق و ابزار دقیق دیزل ژنراتور، آموزش بخش مکانیک دیزل ژنراتور، انتخاب محصول و طراحی سیستم فتوولتائیک، دوره تخصصی-اجرایی طراحی سیستم های خورشیدی اشاره کرد.

در این کارگاه ها میزبان سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی از جمله شرکت انتقال گاز ایران- منطقه 5 عملیات انتقال گاز، شرکت توزیع برق استان تهران، توزیع برق استان مازندران، شرکت تتا انرژی (توسعه انرژی تجارت آسیا)، کارا انرژی الماس کیش، الکترو صنعت تامای آذربایجان، پادسولار البرز، طلایه داران شبکه آذربایجان، برق گستر، سما انرژی سینا، هما نیرو، دانشجویان و مدرسین دانشگاه ها و سایر فعالین در حوزه های برق و انرژی بودیم.

 همچنین بازدید از نیروگاه 50 کیلوواتی خورشیدی متصل به شبکه سایت زباله سوز مجتمع آراد کوه کهریزک در تاریخ 11 شهریور ماه از جمله برنامه های ویژه ای بود که تمامی شرکت کنندگان امکان حضور در بازدید را به صورت رایگان داشتند. 

امید است با ادامه روند برگزاری این کارگاه ها قدمی کوچک در راستای توسعه دانش فنی در حوزه فعالیت خود برداشته باشیم. :

 

نویسنده: مریم جبارفرد
عکاس: نیلوفر حداد

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید