کومین زاد یدک

اخبار

سرمایه گذاری در بخش سیستم های تجدیدپذیر

سومین روز از نمایشگاه "انرژی های تجدیدپذیر بهره وری و صرفه جویی انرژی"، همچنان با حضور مشتاقانه بازدیدکنندگان همراه بود و این امر در پویایی غرفه‌ها تأثیر بسزایی داشت. خبرنگاران شرکت کومین‌زاد یدک در طول این روز، با چندین شرکت داخلی و خارجی، در خصوص آینده انرژی‌های نو و سرمایه گذاری در زمینه اجرای پروژه‌های انرژی‌های تجدیدپذیر به گفتگو پرداختند. نظرات پیمانکاران و سرمایه گذاران فعال در این بخش بسیار قابل تأمل بوده به گونه ای که می تواند زمینه‌ساز تحولی در پیاده سازی انرژی‌های تجدیدپذیر در کشورمان باشد.

بیشتر

مصاحبه شرکت کومین زاد یدک با بازدیدکنندگان نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

دومین روز از هشتمین نمایشگاه بین المللی " انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی"، با حضور پررنگ مردم از جمله دانشجویان، مهندسین و سرمایه گذاران برگزار شد. در ادامه به مصاحبه خبرنگار شرکت کومین‌زاد یدک با بازدیدکنندگان نمایشگاه، در خصوص فضای کلی نمایشگاه، انتظارات آن‌ها از برگزاری چنین نمایشگاهی و نحوه برخورد و پاسخگویی غرفه‌ها خواهیم پرداخت.

بیشتر

گزارشی از اولین روز نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری و صرفه جویی انرژی

اولین روز نمایشگاه "انرژی های تجدیدپذیر بهره وری و صرفه جویی انرژی" با حضور مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران و مشاور امور اجتماعی و فرهنگ عمومی وزیر نیرو (آقای شفق) آغاز به کار کرد. آقای شفق ضمن بازدید از غرفه شرکت کومین‌زادیدک واقع در سالن 7، غرفه 204، در مورد مسائل کاری این شرکت از جمله پروژه های انجام شده و در دست انجام، کارهای پژوهشی و مشخصات فنی تجهیزات به گفتگو پرداختند. شرکت کومین زاد یدک، آمادگی ارائه خدمات مشاوره، طراحی و فروش تجهیزات اعم از شارژ کنترلر با برندهای EP Solar،Victron، اینورتر شارژر، برند Victron، اینورترهای متصل به شبکه برند SMA و مستقل از شبکه برند Cotek، تجهیزات ایستگاه هوا شناسی، آبگرمکن خورشیدی و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در طول نمایشگاه را دارد.

بیشتر

هشتمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی

هشتمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی از تاریخ 10 الی 13 اسفند ماه 1394، از ساعت 10 الی 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه یکی از رویدادهای مهم صنعتی و تجاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر می باشد که با هدف بررسی نیاز بازار به استفاده از این سیستم ها، نمایش آخرین دستاوردها در این زمینه، آشنایی با تأمین کنندگان تجهیزات و همچنین فرهنگ سازی در این خصوص برگزار می شود. در نمایشگاه سال جاری تعداد 63 شرکت توانمند داخلی و خارجی مرتبط با این موضوع، به ارائه آخرین دستاوردهای خود می پردازند.

بیشتر

نمایشگاه انرژی نو سال 94

هشتمین نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر ، بهره وری و صرفه جویی انرژی 10 الی 13 اسفند ماه 1394

بیشتر

نصب و راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه به ظرفیت 50 کیلووات در نخستین نیروگاه زباله سوز تهران

نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با ظرفیت 50 کیلووات در نخستین نیروگاه زباله‌سوز تهران توسط مدیریت پسماند شهرداری تهران و شرکت تولید توان سبز (TTS) و با همکاری شرکت کومین‌زاد یدک، در تاریخ 94/11/25 در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه افتتاح گردید. یکی از نکات حائز اهمیت این دستگاه زباله‌سوز آن است که برق مصرفی خود را توسط سیستم خورشیدی تأمین می‌کند. تجهیزات نصب شده در سیستم فوق شامل 200 عدد پنل خورشیدی با توان 250 وات، 4 عدد اینورتر متصل به شبکه به ظرفیت 15 کیلووات، سیستم مانیتورینگ، سازه فلزی پنل خورشیدی و تابلو توزیع برق AC و DC می‌باشد.

بیشتر

نمایشگاه WFES 2016 World Future Energy Summit

هر ساله نمایشگاه WFES در شهر ابوظبی کشور امارات برگزار می گردد. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه عمدتاً در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و راهکارهای صرفه جویی در مصرف برق می باشد. این نمایشگاه در تاریخ 18 تا 21 ژانویه 2016 (28 دی ماه تا 1 بهمن ماه 1394) مانند هر سال در محل مرکز ملی نمایشگاهی ابوظبی ADNEC برگزار شد. گزارش بازدید از این نمایشگاه توسط مهندس مقداد صدری در ادامه مطلب ارائه شده است.

بیشتر

دوره های آموزشی کومین زاد یدک

لازمه رسیدن به تمامی اهداف مورد نظر ، داشتن آگاهی و آشنایی ، توام با رشد سریع تکنولوژی و تغییرات و اصلاحات در سیستم ها می باشد. لذا برگزاری دوره های آموزشی در سطوح مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است .

بیشتر

مصاحبه شرکت کومین زاد با جوتی رونگ-آینده انرژی نو

مصاحبه شرکت کومین زاد با جوتی رونگ متخصص و تولید کننده پنل های خورشیدی موضوعات: انرژی نو در ایران پنل های خورشیدی جایگاه کشور چین در صنعت انرژی نو سمینار راهکارهای اجرایی در تولید انرژی برق ۱۷ مهر ۹۴ و .....

بیشتر

جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو

شرکت کومین زاد یدک هم زمان در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو در نمایشگاه جشنواره غرفه ی برق منطقه ای مازندران پروژه های انجام شده در استان مازندران را ارائه نمود.

بیشتر

حصول اطمینان از عملکرد صحیح مولدهای برق در فصل سرما

ضرورت استفاده از هیتر جهت عملکرد صحیح مولدهای برق

بیشتر

کالیبراسیون سیستم سوخت رسانی مولدهای گازسوز

تغییرات کیفیت گاز و دمای هوا موجب تغییر ارزش حرارتی گاز و چگالی هوای ورودی به موتورهای گازسوز می گردد . در صورت تغییردر کیفیت و کمیت این پارامترها باعث بروز Knocking در موتور می شود .

بیشتر

خرید تجهیزات جانبی

در سایت شرکت کومین زاد یدک بخش خرید تجهیزات جانبی راه اندازی شد

بیشتر

کارگاه آموزشی نمایشگاه انرژی های نو

نحوه ثبت نام و سر فصل های کارگاه آموزشی رایگان در نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر تهران

بیشتر

راه اندازی پروزه سولار استان مازندران شهر ساری

در مورخ 93/09/18 نیروگاه فتوولتائیک 40 کیلوواتOn Grid (پنل خورشیدی) مستقر در استان مازندران واقع در شهر ساری به شبکه متصل گردید.

بیشتر

اولین  قبلی  1  2  3  بعدی  آخرین