کومین زاد یدک

جذب کارآموز جهت مشارکت در احداث نیروگاه خورشیدی اصفهان

جذب کارآموز جهت مشارکت در احداث نیروگاه خورشیدی اصفهان

معرفی طرح:

شرکت کومین زاد یدک با تجربه نصب، راه اندازی و بهره برداری بیش از 1.5 مگاوات نیروگاه های خورشیدی در مقیاس های مختلف در سطح کشور، در نظر دارد نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه به ظرفیت  100 کیلووات در استان اصفهان احداث نماید.

در همین راستا  این شرکت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور، با هدف مشارکت نیروهای آموزش دیده،  از فارغ التحصیلان رشته های برق، مکانیک و انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می نماید.

در این طرح به کارآموزان فرصت مشارکت در یک پروژه واقعی داده می شود تا علاوه بر پیاده سازی آموخته های خود در دوره های آموزشی، نکات و الزامات عملی پروژه های خورشیدی را در کنار مدیران پروژه بیاموزند.

از علاقه مندان ساکن در استان اصفهان خواهشمند است فرم ذیل را تکمیل نموده و مدارک خود شامل اسکن کارت ملی، عکس پرسنلی، مدرک تحصیلی و گواهینامه دوره های گذرانده شده خود در حوزه برق و مکانیک و انرژی های تجدیدپذیر را با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس به آدرس ایمیل Marketing@kpcco.com ارسال نمایند.

ضمناً به اطلاع می رساند پس از جمع آوری اطلاعات علاقه مندان به حضور در پروژه مذکور، آزمون آنلاینی جهت سنجش میزان اطلاعات شما عزیزان برگزار و نهایتاً افراد واجد شرایط گزینش خواهند شد.

لازم به ذکر است مشارکت در پروژه برای کاراموزان انتخاب شده، شامل پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی گردد.
مقدار فیلد اجباری است.