کومین زاد یدک

جذب کارآموز جهت مشارکت در احداث نیروگاه خورشیدی اصفهان

جذب کارآموز جهت مشارکت در پروژه های فتوولتائیک و دیزل ژنراتور ها

معرفی طرح:

شرکت کومین زاد یدک با تجربه نصب، راه اندازی و بهره برداری بیش از 1.5 مگاوات نیروگاه های خورشیدی در مقیاس های کوچک و بزرگ و همچنین نصب و راه اندازی بیش از 100 مگاوات نیروگاه های مولد برق دیزلی و گازسوز در سطح کشور، پذیرش کاراموز در زمینه های فعالیت خود را در دستور کار دارد.

در همین راستا  این شرکت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور و دانشگاه ها، با هدف مشارکت نیروهای آموزش دیده،  از فارغ التحصیلان رشته های برق، مکانیک و انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می نماید.

در این طرح به کارآموزان فرصت مشارکت محیط کاری واقعی داده می شود تا علاوه بر پیاده سازی آموخته های خود، نکات و الزامات عملی پروژه ها را در کنار مدیران پروژه بیاموزند.

 

از علاقه مندان ساکن تهران و سایر استان ها خواهشمند است فرم ذیل را تکمیل نموده و مدارک خود شامل اسکن کارت ملی، عکس پرسنلی، مدرک تحصیلی و گواهینامه دوره های گذرانده شده خود در حوزه برق و مکانیک و انرژی های تجدیدپذیر را با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس به آدرس ایمیل Marketing@kpcco.com ارسال نمایند.

ضمناً به اطلاع می رساند پس از جمع آوری اطلاعات علاقه مندان به حضور، آزمون آنلاینی جهت سنجش میزان اطلاعات شما عزیزان برگزار و نهایتاً افراد واجد شرایط گزینش خواهند شد.

لازم به ذکر است مشارکت در پروژه برای کاراموزان انتخاب شده، شامل پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی گردد.
مقدار فیلد اجباری است.